Usługi informatyczne Rzeszów – poznaj ofertę Serwisu Kompa

usługi informatyczne Rzeszów - serwiskompa.pl

Naprawa komputerów powinna przebiegać sprawnie, profesjonalnie i przede wszystkim skutecznie. Nikt nie lubi zbyt często wracać do serwisu komputerowego, a znalezienie zaufanych fachowców, potrafi znacznie ułatwić życie niejednemu użytkownikowi sprzętu elektronicznego. Dlatego też w poniższym artykule postanowiliśmy przybliżyć usługi informatyczne Rzeszów, jakie oferuje Serwis Kompa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością.

Usługi informatyczne Rzeszów w Serwisie Kompa

Serwis komputerowy Rzeszów oferuje szeroki zakres usług informatycznych. Zajmujemy się m.in. naprawą komputerów stacjonarnych oraz laptopów. Jest to główny obszar naszej działalności, ale nie jedyny. Dlatego, jeśli inne urządzenie elektroniczne np. tablet lub smartfon odmówiły posłuszeństwa, chętnie zajmiemy się usunięciem usterki.

Co stało się z moim komputerem? W uzyskaniu odpowiedzi pomoże darmowa diagnoza

Przed rozpoczęciem naprawy wykonujemy diagnozę. Dotyczy ona nie tylko komputerów, ale wszystkich urządzeń, jakie oddawane są do naszego serwisu. Wstępne zbadanie problemu jest również bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje. Klient uzyskuje informację zwrotną o rodzaju i przyczynie uszkodzeń oraz ewentualnej cenie naprawy. Jej koszt jest uzależniony od rodzaju i złożoności konkretnego przypadku. Jeśli do wykonania usługi potrzebny jest zakup np. nowych części, to może być ona nieco droższa.

Naprawa komputerów stacjonarnych

W Serwisie Kompa wykonujemy m.in. przeglądy techniczne i konserwacje sprzętu, konfigurujemy sterowniki, system operacyjny oraz urządzenia peryferyjne. Zajmujemy się również usuwaniem wirusów, czyszczeniem komputerów i wymianą uszkodzonych części. Jeśli chcesz zmodernizować swój komputer lub skorzystać z doradztwa technicznego, serwis komputerowy Rzeszów jest odpowiednim miejscem również dla Ciebie.

Naprawa laptopów Rzeszów

O laptopach wspominamy osobno, ponieważ są one nieco bardziej awaryjne niż komputery stacjonarne. Posiadają również więcej elementów, które mogą wymagać naprawy. Należą do nich m.in. touchpad czy osłony oraz zawiasy utrzymujące matrycę. Komponenty tj. gniazda i układy zasilania również występują w tradycyjnych pecetach, ale ich awarie raczej nie zdarzają się zbyt często. Wynika to z tego, że są one zwykle trudno dostępne i mniej narażone na uszkodzenia mechaniczne. Z kolei z laptopów korzystamy w różnych miejscach a okablowanie oraz porty USB są łatwo dostępne.

Naprawa tabletów oraz smartfonów

Zajmujemy się naprawą sprzętu elektronicznego (np. tabletów i smartfonów) produkowanego pod marką różnych producentów. Zwykle są to najczęściej spotykane usterki, tj. wymiana wyświetlaczy oraz ekranów dotykowych, czyszczenie po zalaniu, wymiana uszkodzonych podzespołów, wgrywanie nowego oprogramowania czy wymiana baterii i zasilaczy.

Zapraszamy do Serwisu Kompa

Jeśli Twój komputer, tablet lub smartfon odmówił posłuszeństwa, odwiedź serwis laptopów Rzeszów. Poinformujemy Cię o wykrytych usterkach i metodach naprawy oraz o dokonanej wycenie. Zdarza się, że koszt jest zależny od wykorzystanej metody, a decyzja o jej wyborze należy do właściciela sprzętu. Stałym klientom oferujemy również korzystne rabaty.

Poznaj szczegóły oferty na stronie lub zapytaj nas osobiście. Wszystkie potrzebne dane kontaktowe znajdziesz tutaj. Zapraszamy!

Share:

More Posts

Naprawa komputera

Jaki wybrać laptop do domu?

Jest taki sprzęt, bez którego obecnie nie wyobrażamy sobie gospodarstwa domowego. Niekoniecznie są to odkurzacze czy lodówki. W tym artykule dowiesz się jaki laptop do domu warto wybrać.

jak zainstalować oprogramowanie w laptopie

Jak zainstalować oprogramowanie w laptopie?

Kupiłeś nowy sprzęt komputerowy, ale nie wszystko jeszcze działa? Brakuje także wielu funkcjonalności? Jakie oprogramowanie warto zainstalować w nowym laptopie? Przekonaj się o tym.

jaki wybrać laptop na studia

Jaki wybrać laptop na studia?

Idziesz na studia? Nie obędzie się bez sprzętu do nauki i nie tylko. Czas wolny również jest ważny. Jaki wybrać laptop na studia, by spełniał swoje zadania?

zalanie komputera

Zalanie komputera – co warto zrobić?

„Mleko się rozlało”, a może inny płyn, i to wprost na Twój komputer. Nie warto nad nim płakać. Warto zamiast tego przeczytać nasz artykuł i dowiedzieć się, jak sobie poradzić.

Send Us A Message