Serwis Konsol i GSM

Dzięki naszemu zespołowi fachowców jesteśmy w stanie poradzić sobie z większością napraw. Napraw dokonujemy w rozsądnym terminie, a dla wymagających klientów oferujemy ekspresową usługę w ciągu 24 godzin lub w określonym terminie.

Serwis Konsol oraz Padów :

Oferuje profesjonalną usługę naprawy konsol Xbox oraz Playstation. Naprawy przeprowadzamy w najkrótszym możliwym czasie

Zawsze darmowa diagnoza i wycena naprawy

W naszym serwisie zawsze oferujemy bezpłatną i niezwykle wnikliwą diagnostykę uszkodzeń urządzenia. Jest to na tyle pomocne, a wręcz niezbędne, że zyskujemy po tym procesie komplet informacji, z czym będzie wiązać się ewentualny koszt naprawy

Pady i kontrolery do Xboxa One i Playstation

Zastanawiasz się czy to opłacalne? Nic prostszego dostarcz go do naszego serwisu a my bezpłatnie wycenimy naprawę i przekonasz się czy warto inwestować w naprawę. Co najważniejsze 95% padów które do nas trafi da się naprawiać i  jest to tańsze rozwiązanie niż zakup nowego sprzętu. Przede wszystkim naprawiając kontroler dbasz o środowisko. 

Naprawa Telefonów :

Wykonują naprawy pogwarancyjne większości modeli telefonów komórkowych, Smartfonów występujących na naszym rynku.  Korzystamy z nowoczesnego sprzętu pomiarowego i naprawczego, pracujemy na wysokiej jakości materiałach i komponentach.

Przechodzimy zaawansowane szkolenia z zakresu najnowszych technik naprawy sprzętu GSM. Dzięki temu wykonane przez nas prace naprawcze nie odbiegają jakością od usług autoryzowanych serwisów, a są znacznie tańsze.