Jakie usługi informatyczne w Rzeszowie oferuje Serwis Kompa?

Profesjonalne usługi informatyczne w Rzeszowie wyróżniają się dokładnością i precyzją. Jeśli masz problemy ze sprzętem, zgłoś się do nas.
usługi informatyczne w rzeszowie

Jeśli mieszkasz w Rzeszowie, masz dobry komputer i system operacyjny, jesteś na dobrej drodze do pełni szczęścia! Niestety, nawet najlepszy sprzęt elektroniczny od czasu do czasu potrzebuje spotkania z fachowcem. Co wtedy? Nie martw się! Serwis Kompa oferuje profesjonalne usługi informatyczne w Rzeszowie.

Zanim kupisz sprzęt komputerowy

Kupno komputera, laptopa, ipada czy telefonu, to spory wydatek. Zwłaszcza, jeśli zależy Ci na dobrej jakości sprzętu i dopasowaniu jego parametrów do Twoich potrzeb. Niestety, choć biegle obsługujemy wszystkie te urządzenia, nasza wiedza na ich temat jest niewielka. Z faktu, że ludzie nie znają się na informatyce i komputerowych podzespołach, korzystają sklepy i nieuczciwi sprzedawcy. Jeśli decydujesz się na zakup nowego sprzętu lub oprogramowania, a nie jesteś specem w tym temacie i nie chcesz kupować kota w worku, zgłoś się do nas. Oferowane przez nas usługi informatyczne w Rzeszowie, obejmują profesjonalne doradztwo w kwestiach zakupu i serwisowania urządzeń oraz oprogramowania.

Usługi informatyczne w Rzeszowie – nówka sztuka?

Kupno nowego komputera, oprogramowania czy urządzeń peryferyjnych, to zawsze wielka satysfakcja. Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić ten dzień, usługi informatyczne w Rzeszowie świadczone przez Serwis Kompa, gwarantują instalację i konfigurację systemów operacyjnych, sterowników i urządzeń peryferyjnych. Ciesz się nowym nabytkiem od pierwszego dnia!

Kupiłeś nowe? Co ze starym?

Z biegiem lat „obrastamy” przedmiotami. Strych powoli wypełnia się rzeczami, których z jakiegoś powodu nie chcemy wyrzucić. W szafie trzymamy wielkie pudło z laptopem z XX wieku i wężowiskiem równie starych ładowarek. Na przyszłość pamiętaj, że jeśli przestajesz używać jakiegoś sprzętu elektornicznego, jest duża szansa, że ktoś jeszcze chętnie z niego skorzysta. A Ty na tym zarobisz. Jeśli nawet sprzedaż całego komputera jest niemożliwa, bo sprzęt „nie działa”, jego części mogą być bardzo cenne dla serwisantów. Nie czekaj więc z takimi sprawami długo – jak wiesz, w świecie IT jeden miesiąc to wieczność. Usługi informatyczne w Rzeszowie, które oferujemy, obejmują także odkupienie nieużywanego i popsutego sprzętu od użytkowników. Sprawdź, co możesz na tym zyskać.

Zainwestuj w swój sprzęt komputerowy, by służył dłużej

Są wśród nas tytani, którzy potrafią używać laptopa kilka lat z rzędu i nigdy nawet nie pomyśleli o antywirusie czy przeglądzie. Nie bądź jak oni – dbaj o swoją inwestycję! Serwis Kompa oferuje przeglądy techniczne, konserwacje, wgrywanie antywirusów, wymianę podzespołów i wiele innych. Wszystko po to, by sprzęt służył jak najdłużej.

Usługi informatyczne w Rzeszowie – nie ma sprzętów idealnych

Gdy coś się popsuje, nie rzucaj o ścianę – Serwis Kompa chętnie zażegna kryzys. Darmowa wycena to pierwsza rzecz, którą możemy Ci wtedy zaoferować. Mamy też dla Ciebie profesjonalny serwis: wymieniamy gniazda, wyświetlacze, baterie, zasilacze, panele dotykowe i klawiatury, karty graficzne i inne. Zrobimy wszystko, by uratować Twój sprzęt po zalaniu, czy innej awarii. Możemy odzyskać też z niego zapisane dane. Jeżeli  masz jakieś pytania- nie zwlekaj, zadzwoń do nas.

Share:

More Posts

Naprawa komputera

Jaki wybrać laptop do domu?

Jest taki sprzęt, bez którego obecnie nie wyobrażamy sobie gospodarstwa domowego. Niekoniecznie są to odkurzacze czy lodówki. W tym artykule dowiesz się jaki laptop do domu warto wybrać.

jak zainstalować oprogramowanie w laptopie

Jak zainstalować oprogramowanie w laptopie?

Kupiłeś nowy sprzęt komputerowy, ale nie wszystko jeszcze działa? Brakuje także wielu funkcjonalności? Jakie oprogramowanie warto zainstalować w nowym laptopie? Przekonaj się o tym.

jaki wybrać laptop na studia

Jaki wybrać laptop na studia?

Idziesz na studia? Nie obędzie się bez sprzętu do nauki i nie tylko. Czas wolny również jest ważny. Jaki wybrać laptop na studia, by spełniał swoje zadania?

zalanie komputera

Zalanie komputera – co warto zrobić?

„Mleko się rozlało”, a może inny płyn, i to wprost na Twój komputer. Nie warto nad nim płakać. Warto zamiast tego przeczytać nasz artykuł i dowiedzieć się, jak sobie poradzić.

Send Us A Message