Pogotowie komputerowe Rzeszów – zaufaj profesjonalistom!

Serwis Kompa tworzą ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem. Co wyróżnia nas na rynku? Przekonaj się, czytając artykuł!
formatowanie komputera Rzeszów - serwiskompa.pl

Pogotowie komputerowe Rzeszów – sprzęt też potrzebuje pomocy od zaraz!

Pogotowie komputerowe Rzeszów – dziwi Cię ta nazwa? W dzisiejszych czasach pewnie już nie! W niemal każdym polskim domu znajdziemy przynajmniej jeden komputer – jeśli nie stacjonarny, to laptop. Czasem, niestety, sprzęt potrzebuje pomocy specjalisty. Niektóre usterki wymagają interwencji fachowca od zaraz. Pogotowie komputerowe Rzeszów jest na to gotowe! Wystarczy zadzwonić lub przyjechać do naszej siedziby!

Pomoc niezależnie od typu usterki

Zalany lub pęknięty ekran laptopa? Problemy z klawiaturą podłączoną do komputera stacjonarnego? A może po prostu masz problem z uruchomieniem konkretnego programu? Pomożemy Ci! Zapraszamy do siedziby naszego serwisu w Trzebownisku koło Rzeszowa. Gdzie znajduje się nasza siedziba? Na pewno trafisz – czekamy na Ciebie naprzeciwko apteki.

Wirus – skąd się bierze?

Jedną z najczęstszych przyczyn wizyt Klientów w naszym serwisie jest podejrzenie obecności wirusa. Nie warto zwlekać z przyjazdem do nas. Wirusa komputerowego nie zobaczysz gołym okiem. Jego usunięcie często wymaga interwencji doświadczonego informatyka. Zastanawiasz się, skąd do systemu przedostają się wirusy? Oto najczęstsze źródła „cyfrowych intruzów”:

  • nieznane dane, pliki – najczęściej pobrane z poczty e-mail od nieznanych nadawców,
  • pliki na pamięciach przenośnych (chodzi o popularne dyski przenośne lub pendrive),
  • fałszywe witryny,
  • podstawione treścią w serwisach społecznościowych (czyli sfabrykowane odpowiednio pliki graficzne, instalatory oprogramowania).

Patrz, co robisz!

Jak uniknąć usterek komputera? Na pewne rzeczy, jak wirusy, nie mamy wpływu – w końcu pobieramy je nieświadomie. Ale o obudowę czy o poszczególne elementy składowe możemy dbać. Wystarczy nie pić nad klawiaturą, jeśli mamy skłonność do wylewania płynów. W domu mieszkają zwierzaki? Warto więc zabezpieczyć kable, by nie stały się gryzakiem dla Twoich czworonogów.

Pogotowie komputerowe Rzeszów – zaufaj doświadczonemu zespołowi!

Serwis Kompa tworzą ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem. Co wyróżnia nas na rynku? Przede wszystkim bezpłatna diagnoza usterki! Sprawdzamy, co jest z nim nie tak z Twoim komputerem, wyceniamy ewentualną naprawę, i dopiero wtedy podejmujesz decyzję!

Share:

More Posts

Naprawa komputera

Jaki wybrać laptop do domu?

Jest taki sprzęt, bez którego obecnie nie wyobrażamy sobie gospodarstwa domowego. Niekoniecznie są to odkurzacze czy lodówki. W tym artykule dowiesz się jaki laptop do domu warto wybrać.

jak zainstalować oprogramowanie w laptopie

Jak zainstalować oprogramowanie w laptopie?

Kupiłeś nowy sprzęt komputerowy, ale nie wszystko jeszcze działa? Brakuje także wielu funkcjonalności? Jakie oprogramowanie warto zainstalować w nowym laptopie? Przekonaj się o tym.

jaki wybrać laptop na studia

Jaki wybrać laptop na studia?

Idziesz na studia? Nie obędzie się bez sprzętu do nauki i nie tylko. Czas wolny również jest ważny. Jaki wybrać laptop na studia, by spełniał swoje zadania?

zalanie komputera

Zalanie komputera – co warto zrobić?

„Mleko się rozlało”, a może inny płyn, i to wprost na Twój komputer. Nie warto nad nim płakać. Warto zamiast tego przeczytać nasz artykuł i dowiedzieć się, jak sobie poradzić.

Send Us A Message