Usuwanie wirusów Rzeszów – z nami zrobisz bezpiecznie!

usuwanie wirusów Rzeszów

Usuwanie wirusów Rzeszów – jak to zrobić?

Najczęstsza przyczyna wizyty Klienta w naszym serwisie? Usuwanie wirusów. Rzeszów to miasto, w którym nietrudno znaleźć punkt obsługi Klienta oferujący tego typu usługi. Czym więc wyróżnia się nasz Serwiskompa? Rzetelnością i indywidualnym podejściem do właściciela sprzętu. Najpierw wyceniamy, a potem Ty podejmujesz decyzję, czy naprawiamy, czy nie. Twój sprzęt to Twoja własność. My jesteśmy tylko po to, by mu (i Tobie) pomóc. Także w kwestii usuwania wirusów komputerowych.

Skąd się bierze wirus?

Wśród ludzi choroby przenoszą się zazwyczaj drogą kropelkową. A jak jest z komputerem? Źródeł wirusów jest naprawdę wiele. Wirusy zwykle są dołączone do różnych danych, najczęściej pobieranych z Internetu. Nie jest się w stanie ich zauważyć gołym okiem. Na nasz komputer mogą trafić wraz z:

  • nieznanymi danymi (najczęściej od nieznanych nadawców),
  • plikami na pamięciach przenośnych,
  • fałszywymi witrynami,
  • podstawionymi treściami w serwisach społecznościowych,
  • sfabrykowanymi odpowiednio plikami graficznymi, instalatorami oprogramowania.

Należy więc uważać na nośniki pamięci – pendrive’y, dyski przenośne, smartfony podpinane pod gniazda USB oraz oczywiście odbieraną pocztę email i na odwiedzane strony internetowe. To są najczęściej źródła wirusów dla naszego komputera. Uwaga – zawsze czytajmy uważnie komunikaty wyświetlane podczas instalacji wszelkich programów pobieranych z sieci.

Usuwanie wirusów Rzeszów – o czym pamiętać, przed usunięciem wirusów?

Stało się – wirus jest na naszym dysku. Jak się go pozbyć? Zanim rozpoczniesz jakiekolwiek działania, pamiętaj – utwórz kopie zapasowe zdjęć i wszystkich osobistych plików, jakie masz zapisane na komputerze! Kopie zrobione? Kolejny krok to sprawdzenie, czy na dysku nie zainstalowano dwóch różnych programów antywirusowych! Niemożliwe? A jednak! Pewien program antywirusowy instaluje się automatycznie przy pobieraniu programów ze stron.

Rzeszów – zapraszamy do Serwisu Kompa

Wirus wirusowi nie równy. Warto więc oddać sprzęt w ręce profesjonalistów. W Serwisie Kompa usuniemy wirus raz na zawsze – szybko i tanio. Zadbamy o instalację dobrego programu antywirusowego, który najlepiej jak to tylko możliwe ochroni Twoje dane przed szkodliwymi plikami.

Share:

More Posts

Naprawa komputera

Jaki wybrać laptop do domu?

Jest taki sprzęt, bez którego obecnie nie wyobrażamy sobie gospodarstwa domowego. Niekoniecznie są to odkurzacze czy lodówki. W tym artykule dowiesz się jaki laptop do domu warto wybrać.

jak zainstalować oprogramowanie w laptopie

Jak zainstalować oprogramowanie w laptopie?

Kupiłeś nowy sprzęt komputerowy, ale nie wszystko jeszcze działa? Brakuje także wielu funkcjonalności? Jakie oprogramowanie warto zainstalować w nowym laptopie? Przekonaj się o tym.

jaki wybrać laptop na studia

Jaki wybrać laptop na studia?

Idziesz na studia? Nie obędzie się bez sprzętu do nauki i nie tylko. Czas wolny również jest ważny. Jaki wybrać laptop na studia, by spełniał swoje zadania?

zalanie komputera

Zalanie komputera – co warto zrobić?

„Mleko się rozlało”, a może inny płyn, i to wprost na Twój komputer. Nie warto nad nim płakać. Warto zamiast tego przeczytać nasz artykuł i dowiedzieć się, jak sobie poradzić.

Send Us A Message