Usługi informatyczne Rzeszów zleć profesjonalistom

Modernizacja komputera, czyszczenie, instalacja oprogramowania - wszystkie te usługi informatyczne możesz zlecić naszym fachowcom!
usługi informatyczne rzeszów serwiskompa.pl

Kiedy potrzebna jest pomoc z komputerem, zaczynamy szukać osoby czy firmy, która specjalizuje się w usługach informatycznych. Pod tym pojęciem kryją się wszystkie usługi związane z komputerami, zarówno ich oprogramowaniem, jak i serwisem. Jeśli więc Twój komputer nie chce działać albo chcesz zmodernizować sprzęt, zapraszamy do nas. W Serwisie Kompa wykonujemy usługi informatyczne Rzeszów na najwyższym poziomie.

Naprawiamy laptopy i komputery

Specjalizujemy się w naprawie laptopów i komputerów wszystkich marek, bez względu na model. Usuwamy wszelkie usterki, które wcześniej dokładnie diagnozujemy. Najpierw bezpłatnie sprawdzamy jak działa komputer i jaka jest przyczyna awarii. Tylko kiedy jesteśmy w 100% pewni, dlaczego komputer nie działa prawidłowo, informujemy klienta o przebiegu i kosztach jego naprawy. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w każdym problemie. Nie ma takiej usterki, której nie potrafilibyśmy naprawić. Sprzęt komputerowy nie ma przed nami żadnych tajemnic!

Wymieniamy części i instalujemy oprogramowanie

Czasami nie wystarczy naprawa komputera, ale trzeba wymienić konkretne jego części, które uległy awarii. Często jest to niezbędne, aby zmodernizować sprzęt, który wolno działa albo ma ograniczone pewne funkcje i praca na nim przestaje być wygodna. W Serwisie Kompa dokonujemy również instalacji oprogramowania oraz urządzeń peryferyjnych. Wykonujemy przeglądy techniczne komputerów i laptopów, które są bardzo ważne i pozwalają odpowiednio wcześnie wykryć wszelkie nieprawidłowości. Można również zlecić nam czyszczenie komputera. Na co dzień zbierają się w nim bowiem zabrudzenia, które z czasem mogą stać się nawet przyczyną awarii.

Usługi informatyczne Rzeszów to nasza specjalność!

Współpraca z naszą firmą przebiega zawsze na najwyższym poziomie. Do każdego z klientów podchodzimy indywidualnie, diagnozując usterki i naprawiając jego sprzęt. Wiemy, że komputery są obecnie niezbędnym narzędziem do pracy, a także wykonywania innych, codziennych czynności. To dlatego staramy się działać zawsze możliwie jak najszybciej. Ceny napraw ustalamy indywidualnie. W dodatku stałym klientom oferujemy atrakcyjne rabaty. Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje, a także wszystkie usługi obejmujemy gwarancją. Skontaktuj się z nami, a na pewno pomożemy!

Share:

More Posts

Naprawa komputera

Jaki wybrać laptop do domu?

Jest taki sprzęt, bez którego obecnie nie wyobrażamy sobie gospodarstwa domowego. Niekoniecznie są to odkurzacze czy lodówki. W tym artykule dowiesz się jaki laptop do domu warto wybrać.

jak zainstalować oprogramowanie w laptopie

Jak zainstalować oprogramowanie w laptopie?

Kupiłeś nowy sprzęt komputerowy, ale nie wszystko jeszcze działa? Brakuje także wielu funkcjonalności? Jakie oprogramowanie warto zainstalować w nowym laptopie? Przekonaj się o tym.

jaki wybrać laptop na studia

Jaki wybrać laptop na studia?

Idziesz na studia? Nie obędzie się bez sprzętu do nauki i nie tylko. Czas wolny również jest ważny. Jaki wybrać laptop na studia, by spełniał swoje zadania?

zalanie komputera

Zalanie komputera – co warto zrobić?

„Mleko się rozlało”, a może inny płyn, i to wprost na Twój komputer. Nie warto nad nim płakać. Warto zamiast tego przeczytać nasz artykuł i dowiedzieć się, jak sobie poradzić.

Send Us A Message