Usługi informatyczne Rzeszów – co nas wyróżnia?

usługi informatyczne Rzeszów

Szukasz serwisu, w którym fachowcy szybko i sprawnie naprawią Twój komputer? Nie wiesz, do kogo się zgłosić? Przychodzimy Ci z pomocą. Poznaj usługi informatyczne Rzeszów, czyli Serwis Kompa.  Zobacz, co wyróżnia nas na tle innych serwisów komputerowych.

Kilka słów o nas

Serwis Kompa to firma, która aktywnie działa na rynku już od 2007 roku. Nasz zespół tworzą profesjonalni i doświadczeni pracownicy, którzy zajmują się nie tylko naprawą komputerów, ale także tabletów czy smartfonów. Cechuje nas przede wszystkim rzetelność oraz solidność w trakcie wykonywanych obowiązków. Na pierwszym miejscu stawiamy Klienta, ponieważ to jego czas i zadowolenie są dla nas najważniejsze. Zastanawiasz się, do kogo kierujemy swoje usługi? Zarówno do osób indywidualnych, jak i firm.

Usługi informatyczne Rzeszów – sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić

Jeżeli Twój sprzęt elektroniczny zaczyna szwankować – dobrze trafiłeś. Do wykonywanych przez nas usług należy m.in. modernizacja sprzętu, wymiana wadliwych części, czyszczenie sprzętu czy archiwizacja i odzyskiwanie danych. Jedną z najczęstszych usterek, z którymi zwracają się do nas nasi stali Klienci, jest usuwanie wirusów. Więcej na ten temat możesz przeczytać w naszym krótkim artykule. Ponadto, usługi informatyczne Serwisu Kompa to także fachowe doradztwo oraz… bezpłatna diagnoza! To od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na naprawę wadliwego urządzenia. Jeżeli jesteś ciekawy, jakie inne usługi możemy Ci zaoferować, przeczytaj o tym tutaj.

Serwis Kompa – naprawimy Twój komputer

Dlaczego warto wybrać nasz serwis? Przede wszystkim dlatego, że nasz zespół tworzą profesjonalni fachowcy, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe. Ponadto, tak jak już wspomnieliśmy, to Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego naprawa przeprowadzana jest w ekspresowym tempie. Dodatkowo, wszystkie świadczone przez nas usługi objęte są gwarancją. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania. Możesz zrobić to za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie lub skontaktować się z nami telefonicznie. Znajdziesz nas także w Trzebownisku 343 k. Rzeszowa. Zapraszamy!

Share:

More Posts

Naprawa komputera

Jaki wybrać laptop do domu?

Jest taki sprzęt, bez którego obecnie nie wyobrażamy sobie gospodarstwa domowego. Niekoniecznie są to odkurzacze czy lodówki. W tym artykule dowiesz się jaki laptop do domu warto wybrać.

jak zainstalować oprogramowanie w laptopie

Jak zainstalować oprogramowanie w laptopie?

Kupiłeś nowy sprzęt komputerowy, ale nie wszystko jeszcze działa? Brakuje także wielu funkcjonalności? Jakie oprogramowanie warto zainstalować w nowym laptopie? Przekonaj się o tym.

jaki wybrać laptop na studia

Jaki wybrać laptop na studia?

Idziesz na studia? Nie obędzie się bez sprzętu do nauki i nie tylko. Czas wolny również jest ważny. Jaki wybrać laptop na studia, by spełniał swoje zadania?

zalanie komputera

Zalanie komputera – co warto zrobić?

„Mleko się rozlało”, a może inny płyn, i to wprost na Twój komputer. Nie warto nad nim płakać. Warto zamiast tego przeczytać nasz artykuł i dowiedzieć się, jak sobie poradzić.

Send Us A Message