Pogotowie komputerowe Rzeszów – zaufaj profesjonalistom

pogotowie komputerowe Rzeszów - serwiskompa.pl

Nagła awaria komputera? Nie czekaj, tylko skorzystaj z pomocy profesjonalnej firmy. Serwis Kompa pomoże Ci szybko i na stałe przywrócić sprawność komputera, laptopa czy urządzeń mobilnych. Działamy zawsze szybko i fachowo. Wiemy, że bez sprawnego komputera nie można się obejść w pracy, jak i codziennym życiu. Pogotowie komputerowe Rzeszów – sprawdź szczegóły naszej oferty!

Dlaczego komputer mógł przestać działać?

Istnieje co najmniej kilka przyczyn nagłej awarii komputera. Należą do nich między innymi:

  • awaria zasilacza,
  • uszkodzenie pamięci RAM,
  • uszkodzenie karty graficznej
  • przegrzanie się podzespołów,
  • awaria płyty głównej,
  • uszkodzenie matrycy monitora,
  • błędy oprogramowania,
  • awaria napędu,
  • uszkodzenia obudowy, które mają wpływ na pracę sprzętu,
  • i wiele innych.

Jak widzisz komputer jest skomplikowanym urządzeniem, które składa się z wielu podzespołów i układów. Może w każdym z nich dojść do awarii, więc tak naprawdę jej przyczyn jest mnóstwo. Najlepszym rozwiązaniem jest więc skorzystanie z fachowej pomocy. Pogotowie komputerowe Rzeszów zagwarantuje szybką i bezbłędną diagnostykę komputera, aby znaleźć źródło problemu. W naszym serwisie taka diagnostyka bezpłatna. Wykonujemy precyzyjne testy techniczne, aby być pewnym, co jest przyczyną awarii i zaproponować klientom najlepsze rozwiązanie z sytuacji. Usługi informatyczne Rzeszów wykonujemy na bazie dużego doświadczenia, więc możesz nam zaufać.

Jakie usługi oferuje pogotowie komputerowe Rzeszów?

Serwis Kompa oferuje kompleksowe usługi naprawy komputerów, serwis laptopów Rzeszów oraz urządzeń mobilnych – telefonów, tabletów itp. Instalujemy i konfigurujemy systemy operacyjne i sterowniki, a także urządzenia peryferyjne, usuwamy wirusy, dokonujemy przeglądów technicznych i konserwacji układów chłodzenia, archiwizację i odzyskiwanie danych i tym podobne. Dodatkowo wymieniamy i naprawiamy matryce, osłony, zawiasy, gniazda, układy zasilania, klawiatury i touchpady. Wymieniamy również karty graficzne i płyty główne. Koszty naprawy komputera szacujemy zaraz po jego zdiagnozowaniu. Zależy on zarówno od naszych nakładów pracy, jak i kosztu części, jakie należy wymienić, aby komputer znów działał bez zarzutu.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Oprócz naprawy komputerów, oferujemy także usługi dostarczania i wdrażania oprogramowania dla firm. Staramy się doradzać Klientom w każdej kwestii związanej ze sprzętem, jak i programami, na których pracują. Sprzedajemy również gotowe zestawy komputerowe, części komputerowe Rzeszów, nowe i używanych, laptopów, tabletów, drukarek, sprzętu sieciowego czy RTV. Naszą nową gałęzią działalności jest także telewizja przemysłowa, czyli monitoring dla firm, a także domów. Nowoczesne systemy zapewniają bezpieczeństwo, pozwalają na kontrolę budynku i otoczenia, zwiększają komfort domowników, a także chronią dane czy sprzęt w firmie.

Centrum Serwisowe Serwis Kompa w Trzebownisku

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, zapraszamy do kontaktu albo odwiedzenia naszej siedziby. Serwis Kompa to najlepsze pogotowie komputerowe Rzeszów, które sprosta wszelkim Twoim oczekiwaniom. Działamy fachowo, szybko i zawsze rzetelnie. Nie odeślemy Cię bez odpowiedzi, co jest przyczyną awarii i jak można ją naprawić. Przygotujemy atrakcyjną wycenę, a jeśli już korzystałeś z naszych usług wcześniej, zaoferujemy rabat na usługę.

Share:

More Posts

Naprawa komputera

Jaki wybrać laptop do domu?

Jest taki sprzęt, bez którego obecnie nie wyobrażamy sobie gospodarstwa domowego. Niekoniecznie są to odkurzacze czy lodówki. W tym artykule dowiesz się jaki laptop do domu warto wybrać.

jak zainstalować oprogramowanie w laptopie

Jak zainstalować oprogramowanie w laptopie?

Kupiłeś nowy sprzęt komputerowy, ale nie wszystko jeszcze działa? Brakuje także wielu funkcjonalności? Jakie oprogramowanie warto zainstalować w nowym laptopie? Przekonaj się o tym.

jaki wybrać laptop na studia

Jaki wybrać laptop na studia?

Idziesz na studia? Nie obędzie się bez sprzętu do nauki i nie tylko. Czas wolny również jest ważny. Jaki wybrać laptop na studia, by spełniał swoje zadania?

zalanie komputera

Zalanie komputera – co warto zrobić?

„Mleko się rozlało”, a może inny płyn, i to wprost na Twój komputer. Nie warto nad nim płakać. Warto zamiast tego przeczytać nasz artykuł i dowiedzieć się, jak sobie poradzić.

Send Us A Message