Pogotowie komputerowe Rzeszów – z nami naprawisz sprzęt!

pogotowie komputerowe Rzeszów

Pogotowie komputerowe Rzeszów – pierwsza pomoc dla Twojego sprzętu informatycznego!

Pogotowie komputerowe Rzeszów i okolice potrzebne od zaraz? Zapraszamy do Trzebowniska – tam zespół doświadczonych fachowców zajmie się Twoim sprzętem informatycznym! Nie działa sprzęt, szwankuje system, program nie odpowiada? Samo się nie naprawi – nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś i skorzystaj z najlepszego pogotowia komputerowego w regionie.

Pogotowie komputerowe Rzeszów – co warto wiedzieć o naszym serwisie?

Nasz serwis działa na rynku od 2007 roku. Dbamy o to, by stale poszerzać zakres oferowanych usług i rozwijać swoje umiejętności. Nasza firma stawia przede wszystkim na wysoką jakość sprzętu, jego niezawodność, trwałość oraz, co istotne dla wielu naszych Klientów, niskie koszty eksploatacji. Warto dodać, że nasze usługi i wsparcie techniczne kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i do lokalnych firm oraz przedsiębiorstw.

Co wyróżnia nasz serwis? Sprawdź!

Zastanawiasz się, czym wyróżnia się nasz serwis na tle konkurencji? Przede wszystkim bezpłatna diagnoza usterki! Przynosisz do nas niesprawnie działający komputer lub laptop. My sprawdzamy, co jest z nim nie tak – czy to wina jego poszczególnych elementów, systemu operacyjnego, czy programów zainstalowanych na dysku. Wyceniamy ewentualną naprawę.  I dopiero wtedy podejmujesz decyzję! Nie bierzesz udziału w randce w ciemno. Od początku wiesz, ile będziesz musiał zapłacić za serwis swojego sprzętu. Pamiętaj, że nasze naprawy objęte są trzymiesięczną gwarancją! Korzystamy z urządzeń oraz elementów tylko najwyższej jakości. Uwaga – dla stałych Klientów mamy bardzo dobre rabaty!

Pogotowie komputerowe Rzeszów – zapraszamy do Trzebowniska!

Zalany lub pęknięty ekran? Problemy z klawiaturą? Niemożność uruchomienia konkretnego programu? Pomożemy Ci! Zapraszamy do siedziby naszego serwisu w Trzebownisku koło Rzeszowa. Czekamy na Ciebie naprzeciwko Apteki. Masz pytania, wątpliwości? Zadzwoń lub napisz do nas! Odpowiemy na wszystkie pytania! Bo dla nas najważniejszą zapłatą są satysfakcja i zadowolenie Klienta, który poleci nas swoim znajomym. Pogotowie komputerowe Rzeszów i okolice? U nas pierwszej pomocy udzielamy od razu!

Share:

More Posts

Naprawa komputera

Jaki wybrać laptop do domu?

Jest taki sprzęt, bez którego obecnie nie wyobrażamy sobie gospodarstwa domowego. Niekoniecznie są to odkurzacze czy lodówki. W tym artykule dowiesz się jaki laptop do domu warto wybrać.

jak zainstalować oprogramowanie w laptopie

Jak zainstalować oprogramowanie w laptopie?

Kupiłeś nowy sprzęt komputerowy, ale nie wszystko jeszcze działa? Brakuje także wielu funkcjonalności? Jakie oprogramowanie warto zainstalować w nowym laptopie? Przekonaj się o tym.

jaki wybrać laptop na studia

Jaki wybrać laptop na studia?

Idziesz na studia? Nie obędzie się bez sprzętu do nauki i nie tylko. Czas wolny również jest ważny. Jaki wybrać laptop na studia, by spełniał swoje zadania?

zalanie komputera

Zalanie komputera – co warto zrobić?

„Mleko się rozlało”, a może inny płyn, i to wprost na Twój komputer. Nie warto nad nim płakać. Warto zamiast tego przeczytać nasz artykuł i dowiedzieć się, jak sobie poradzić.

Send Us A Message